Svetainė www.poligonas.net nėra tikra automatizuota elektroninės prekybos parduotuvė, tuo pat metu vyksta ir įprasti pardavimai fizinėje parduotuvėje. Sandėlyje turime tik žalia spalva pažymėtas prekes, geltona ar raudona spalva pažymėtas tik registruojame kaip Jūsų norus ateičiai, tačiau galite negauti ir vis dar žalia spalva pažymėtų prekių, nes nėra automatizuoto  prekės statuso pakeitimo.

Rekomenduojame užsisakyti prekes pasirenkant mokėjimą įprastu bankiniu pavedimu (ne tiesioginiu apmokėjimu per Paysera), sulaukti mūsų patvirtinimo (bus optimizuota persiuntimo kaina ir garantuota prekių rezervacija) ir tik tada atlikti bankinį pavedimą  į D. Jankauskienės IĮ sąskaitą LT107300010117667375 „Swedbanke“.

Jeigu labai skubate, galite pirkti ir tiesiogiai mokėdami per Paysera, bet tada lieka tikimybė, kad užsakyta prekė jau bus nupirkta fizinėje parduotuvėje (automatiškai prekių statusas čia nesikeičia), ir teks laukti naujos siuntos arba grąžinti įmoką. Už pašto siuntas tuo atveju mokėsite maksimalią kainą - 3.00 Eur (mokant įprastu bankiniu pavedimu mažų siuntų kaina gali būti 1.50 ar 2.00 Eur).

Užsakytas prekes per 1-2 dienas sutikrinsime (yra tikimybė, kad kai kurių prekių nebus, nes katalogas atnaujinamas tik kartą per kelias dienas) ir išsiųsime Jums užsakymo-rezarvavimo patvirtinimą. Jums rezervuotas prekes galėsite atsiimti parduotuvėje (Savanorių pr.129, Kaunas darbo metu - žr. "Kontaktai") arba po apmokėjimo  per 1-2 dienas prekes išsiųsime vienu iš Jūsų pasirinktų būdų: registruota siunta naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis (I būdas), pristatymas į didesnių Lietuvos gyvenviečių autobusų stočių siuntų skyrius (II būdas – atsiimti reikės Jūsų miesto autobusų stotyje). Pristatymo būdą turite pasirinkti prieš siųsdami užsakymą, kad galėtume įskaičiuoti pristatymo kainą.

Po užsakymo patvirtinimo užsakytos prekės bus  rezervuotos Jums 5 darbo dienas. Atskirais atvejais rezervavimo terminas gali būti prailgintas abipusiu susitarimu, o užsakymai priimami ir telefonu (837) 332 118.

Prekėms, kurių šiuo metu nėra sandėlyje, priimame išankstinius užsakymus, kuriuos įvykdome per 1-2 mėnesius. Retoms ir mažai paklausioms prekėms reikalaujame išankstinio apmokėjimo ir suteikiame 5% nuolaidą. Jei reikės išankstinio apmokėjimo, informuosime siųsdami užsakymo patvirtinimą.

Galite pageidauti ir mūsų kataloge nesančių prekių – pagal galimybes pabandysime įvykdyti ir tokį pageidavimą.

Svarbi naujiena "ieškotojams" - raskite įmonę plastikinius modelius (legaliai - jei pardavėjas nėra iš ES šalių, reikia įvertinti 21% PVM, skaičiuojamą nuo bendros su persiuntimo kaina sumos bei galimus muito mokesčius, - ir ne "akcijų" metu) parduodančią pigiau, ir mūsų sandėlyje esantį modelį įsigysite dar pigiau - būtinas išankstinis susitarimas raštu. 

Patogi forma – dovanų čekiai. Galime pasiūlyti pageidaujamos vertės ir neriboto galiojimo terminų „Poligono“ dovanų čekius.