Krepšelis

1 pirkimo žingsnis

Aš jau užsiregistravęs!

Informacija sąskaitai
Lithuania
Pridėti/redaguoti mokėjimo informaciją
Pristatyti
Naudokite pristatymo adresą tokį patį kaip ir sąskaitos siuntimo adresą
Pridėti/redaguoti pristatymo adresą
Pavadinimas Prekės kodas Kaina Kiekis Nuolaida Viso
Tarpinė suma
 

Pasirinktas pristatymo būdas

Nepasirinktas pristatymo metodas
2 pirkimo žingsnis

Prašome pasirinkti pristatymo būdą

Atsiprašome, joks pristatymo metodas neatitinka Jūsų užsakymo.


Viso:
0,00 €
Pastabos ir ypatingi prašymai
Paslaugų teikimo sąlygos

Paslaugų teikimo sąlygos

Parduotuvės “Poligonas” paslaugų teikimo sąlygos

  1. Užsakymus priimame tik užsiregistravus.
  2. Prekių įsigijimas vyksta 2 etapais – pradžioje užsakote prekes, po mūsų patvirtinimo – perkate (apmokate ir atsiimate pagal pasirinktą pristatymo būdą).
  3. Sandėlyje turime tik žalia spalva stulpelyje “Statusas” pažymėtas prekes; geltona ir raudona spalva pažymėtas tik registruojame kaip Jūsų norus ateičiai.
  4. Užsakytas esančias sandėlyje prekes per 1-2 dienas sutikriname (yra tikimybė, kad nebus ir žalia spalva pažymėtų, nes “Poligone” vyksta ir fizinė prekyba) ir išsiųsime Jums pirkimo rezervacijos patvirtinimą.
  5. Jums rezervuotas prekes galėsite atsiimti parduotuvėje (Savanorių pr. 129, Kaunas) arba po išankstinio apmokėjimo pavedimu prekes per 1-3 dienas išsiųsime vienu iš Jūsų pasirinktų būdų: registruota Lietuvos pašto siunta (arba siuntiniu – jei prekė didelė) arba į Jūsų autobusų stoties siuntų skyrių; pristatymo būdą turite pasirinkti prieš apmokėdami, kad būtų įskaičiuota atitinkama pristatymo kaina.
  6. Po užsakymo patvirtinimo užsakytos prekės bus rezervuotos Jums 5 darbo dienas.
  7. Prekėms, kurių šiuo metu sandėlyje nėra (“Statusas” geltonas) priimame išankstinius užsakymus, kuriuos įvykdome per 1-3 mėnesius. Tokių užsakymų įvykdymui 100% garantijos nėra ir tokie užsakymai apmokami tik po jų rezervacijos patvirtinimo.
  8. Prekės gali būti grąžintos sutinkamai su Lietuvos Respublikos įstatymų ir teisės aktų numatytomis pramoninių prekių grąžinimo taisyklėmis bei nustatyta tvarka.
  9. Per tris savaites nuo prekių gavimo priimame atgal visas mūsų parduotuvėje įsigytas ir pirkėjui nepatikusias prekes nepažeistose pakuotėse (tinkamas tolimesnei prekybai).
  10. Keičiame visas nekokybiškai gamyklose pagamintas prekes kokybiškomis, jei prekė nėra sugadinta paties pirkėjo.